Os 19423 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 14.33 | 6 | |||
Neratovice město | 14.37 | 14.38 | |||
Lobkovice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Jiřice | x | 14.44 | 14.44 | ||
Kostelec nad Labem | x | 14.49 | 14.49 | 1 | |
Polerady nad Labem | x | 14.53 | 14.53 | ||
Brandýs nad Labem | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 15.01 | 15.01 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 15.04 | 15.04 | ||
Lázně Toušeň | x | 15.09 | 15.09 | 1 | |
Čelákovice zastávka | x | 15.13 | 15.13 | ||
Čelákovice | 15.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci