Sp 1872 „Skály“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 14.39 | 8 | |||
Borohrádek | 14.52 | 14.53 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Bolehošť | 15.07 | 15.07 | 3 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 15.23 | 15.24 | 1 | ||
Václavice | 15.29 | 15.31 | 1 | ||
Náchod zastávka | 15.35 | 15.35 | |||
Náchod | 15.38 | 15.39 | 5 | ||
Náchod-Běloves | 15.42 | 15.42 | |||
Velké Poříčí | 15.46 | 15.46 | |||
Hronov | 15.48 | 15.50 | 2 | ||
Hronov zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Police nad Metují | 15.57 | 16.01 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 16.05 | 16.05 | |||
Česká Metuje | 16.08 | 16.09 | 1 | ||
Dědov | 16.10 | 16.10 | |||
Teplice nad Metují | 16.14 | 16.33 | 1 | ||
Teplice nad Metují město | 16.36 | 16.36 | 1 | ||
Teplice nad Metují skály | 16.40 | 16.40 | |||
Adršpach | 16.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci