Vlak 184101 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 15.23 | 1 | |||
Vlásenice | x | 15.31 | 15.31 | ||
Nová Cerekev | 15.35 | 15.35 | 1 | ||
Leskovice | x | 15.39 | 15.39 | ||
Pacov | 15.46 | 15.47 | 1 | ||
Šimpach | x | 15.52 | 15.52 | ||
Obrataň | 15.55 | 15.56 | 1 | ||
Pořín | x | 16.03 | 16.03 | ||
Chýnov | 16.08 | 16.09 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 16.12 | 16.12 | ||
Smyslov | x | 16.15 | 16.15 | ||
Tábor-Měšice | x | 16.20 | 16.20 | ||
Tábor | 16.23 | 4a |
jede v (6) a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci