Sp 1768 | |
Řazení vlaku: 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.10 | 6 | |||
Smiřice | 22.20 | 22.21 | 1 | ||
Černožice | x | 22.23 | 22.23 | ||
Jaroměř | 22.28 | 22.29 | 1 | ||
Rychnovek | x | 22.35 | 22.35 | ||
Velká Jesenice | x | 22.40 | 22.40 | ||
Česká Skalice | 22.43 | 22.44 | 1 | ||
Starkoč | 22.50 | 22.52 | 1 | ||
Václavice | 22.56 | 22.58 | 1 | ||
Náchod zastávka | 23.02 | 23.02 | |||
Náchod | 23.05 | 23.06 | 1 | ||
Náchod-Běloves | x | 23.09 | 23.09 | ||
Velké Poříčí | 23.13 | 23.13 | |||
Hronov | 23.15 | 23.16 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 23.18 | 23.18 | ||
Police nad Metují | 23.22 | 23.23 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 23.26 | 23.26 | |||
Česká Metuje | x | 23.30 | 23.30 | 1 | |
Teplice nad Metují | 23.35 | 23.35 | 1 | ||
Březová u Broumova | x | 23.41 | 23.41 | ||
Meziměstí | 23.45 | 23.47 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 23.49 | 23.49 | ||
Hynčice | x | 23.51 | 23.51 | ||
Broumov-Olivětín | x | 23.56 | 23.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci