Os 17557 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.39 | 4 | |||
Spáňov | x | 16.45 | 16.45 | ||
Kout na Šumavě | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Starec | x | 16.52 | 16.52 | ||
Kdyně | 16.55 | 16.55 | 1 | ||
Chodská Lhota | x | 17.00 | 17.00 | ||
Dobříkov na Šumavě | 17.03 | 17.03 | 1 | ||
Loučim | x | 17.06 | 17.06 | ||
Pocinovice | 17.10 | 17.17 | 1 | ||
Úborsko | x | 17.22 | 17.22 | ||
Dubová Lhota | x | 17.25 | 17.25 | ||
Janovice nad Úhlavou | 17.28 | 17.29 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Klatovy | 17.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci