Os 16931 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 6.16 | 1 | |||
Louka u Litvínova | 6.19 | 6.20 | 7 | ||
Lom u Mostu | x | 6.23 | 6.23 | ||
Osek | 6.30 | 6.30 | 1 | ||
Háj u Duchcova | x | 6.33 | 6.33 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.38 | 6.38 | 1 | ||
Řetenice | 6.42 | 6.42 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 6.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci