Os 14045 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.33 | 9 | |||
Olomouc-Smetanovy sady | 19.37 | 19.37 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 19.39 | 19.39 | 1 | ||
Olomouc město | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Olomouc-Hejčín | x | 19.44 | 19.44 | ||
Olomouc-Řepčín | 19.47 | 19.48 | 1 | ||
Horka nad Moravou | x | 19.52 | 19.52 | 1 | |
Skrbeň | 19.55 | 19.55 | |||
Příkazy | 19.59 | 20.00 | 2 | ||
Senice na Hané | 20.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci