R 1123 „Praděd“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.05 | 12 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 7.41 | 7.42 | 1 | ||
Moravský Beroun | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 7.59 | 8.01 | 2 | ||
Lomnice u Rýmařova | 8.06 | 8.06 | |||
Valšov | 8.13 | 8.14 | 1 | ||
Bruntál | 8.23 | 8.26 | 1 | ||
Krnov | 8.51 | 9.06 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 9.09 | 9.10 | |||
Opava západ | 9.27 | 9.27 | 1 | ||
Opava východ | 9.33 | 9.37 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 9.57 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci