..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Sp 1872 « předchozí | další » |
Trasa:
Choceň 14.39, Týniště nad Orlicí 14.59-15.00, Náchod 15.39-15.40, Teplice nad Metují 16.15-16.33, Adršpach 16.45 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 3.1.2018 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Náchod - Hronov jede v do 20.IV. a od 8.X., nejede 27. – 29.XII., od 23.IV. do 5.X. jede denně Hronov - Adršpach jede v , a od 28.IV. do 30.IX. a 4.VII., 27.IX. - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - vlak nečeká na žádné přípoje (Václavice)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
854 [CZ-ČD]
Choceň - Náchod - Hronov - Adršpach
- úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
Bdtn757 [CZ-ČD]
Choceň - Náchod - Hronov - Adršpach
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu