Os 7105 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 10.56 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 11.00 | 11.00 | ||
Karlovy Vary-Březová | 11.03 | 11.03 | |||
Cihelny | x | 11.07 | 11.07 | ||
Kfely | x | 11.11 | 11.11 | ||
Teplička u Karlových Varů | 11.13 | 11.13 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 11.17 | 11.17 | ||
Krásný Jez | 11.19 | 11.20 | |||
Vodná | x | 11.22 | 11.22 | ||
Bečov nad Teplou | 11.27 | 11.28 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 11.36 | 11.36 | ||
Poutnov | 11.39 | 11.40 | |||
Hoštěc | x | 11.44 | 11.44 | ||
Teplá | 11.47 | 11.48 | |||
Mrázov | x | 11.52 | 11.52 | ||
Ovesné Kladruby | 11.57 | 11.57 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 12.00 | 12.00 | ||
Vlkovice | x | 12.04 | 12.04 | ||
Mariánské Lázně město | x | 12.10 | 12.10 | ||
Mariánské Lázně | 12.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci