Os 7100 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 6.01 | ||||
Mariánské Lázně město | x | 6.04 | 6.04 | ||
Vlkovice | x | 6.09 | 6.09 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 6.13 | 6.13 | ||
Ovesné Kladruby | 6.16 | 6.17 | |||
Mrázov | x | 6.22 | 6.22 | ||
Teplá | 6.26 | 6.27 | |||
Hoštěc | x | 6.30 | 6.30 | ||
Poutnov | 6.34 | 6.35 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 6.38 | 6.38 | ||
Bečov nad Teplou | 6.46 | 6.50 | |||
Vodná | x | 6.54 | 6.54 | ||
Krásný Jez | 6.57 | 6.57 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 6.59 | 6.59 | ||
Teplička u Karlových Varů | 7.03 | 7.03 | |||
Kfely | x | 7.05 | 7.05 | ||
Cihelny | x | 7.09 | 7.09 | ||
Karlovy Vary-Březová | 7.13 | 7.14 | |||
Doubí u Karlových Varů | x | 7.16 | 7.16 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci