Os 9968 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 19.08 | ||||
Rostoklaty | 19.12 | 19.12 | |||
Tuklaty | 19.15 | 19.15 | |||
Úvaly | 19.18 | 19.19 | |||
Praha-Klánovice | 19.22 | 19.22 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Běchovice | 19.27 | 19.28 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.30 | 19.30 | |||
Praha-Kyje | 19.33 | 19.33 | |||
Praha-Libeň | 19.37 | 19.38 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.45 | 19.46 | |||
Praha-Smíchov | 19.52 | 19.54 | |||
Praha-Velká Chuchle | 19.59 | 19.59 | |||
Praha-Radotín | 20.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci