Os 9357 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.01 | ||||
Praha-Libeň | 20.07 | 20.08 | |||
Praha-Kyje | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.13 | 20.13 | |||
Praha-Běchovice | 20.16 | 20.17 | |||
Praha-Běchovice střed | 20.19 | 20.19 | |||
Praha-Klánovice | 20.22 | 20.22 | |||
Úvaly | 20.26 | 20.27 | |||
Tuklaty | 20.30 | 20.30 | |||
Rostoklaty | 20.33 | 20.33 | |||
Český Brod | 20.38 | 20.39 | |||
Klučov | 20.42 | 20.42 | |||
Poříčany | 20.45 | 20.45 | |||
Tatce | 20.49 | 20.49 | |||
Pečky | 20.52 | 20.53 | |||
Cerhenice | 20.56 | 20.56 | |||
Velim | 20.59 | 21.00 | |||
Nová Ves u Kolína | 21.02 | 21.02 | |||
Kolín zastávka | 21.06 | 21.06 | |||
Kolín | 21.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci