Os 9342 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.20 | ||||
Kolín zastávka | 16.22 | 16.23 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.26 | 16.26 | |||
Velim | 16.29 | 16.32 | |||
Cerhenice | 16.35 | 16.35 | |||
Pečky | 16.38 | 16.41 | |||
Tatce | 16.43 | 16.43 | |||
Poříčany | 16.47 | 16.48 | |||
Klučov | 16.50 | 16.50 | |||
Český Brod | 16.54 | 16.55 | |||
Rostoklaty | 16.59 | 16.59 | |||
Tuklaty | 17.02 | 17.02 | |||
Úvaly | 17.05 | 17.06 | |||
Praha-Klánovice | 17.09 | 17.09 | |||
Praha-Běchovice střed | 17.12 | 17.12 | |||
Praha-Běchovice | 17.14 | 17.15 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.17 | 17.17 | |||
Praha-Kyje | 17.20 | 17.20 | |||
Praha-Libeň | 17.24 | 17.25 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci