R 930 „Úpa“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + Bmz234 + 2xBpee237 + BDs449 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.43 | ||||
Trutnov střed | 8.46 | 8.47 | |||
Velké Svatoňovice | 8.56 | 8.57 | |||
Malé Svatoňovice | 9.00 | 9.01 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 9.04 | 9.05 | |||
Červený Kostelec | 9.10 | 9.11 | |||
Starkoč | 9.20 | 9.21 | |||
Česká Skalice | 9.27 | 9.28 | |||
Jaroměř | 9.39 | 9.41 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.55 | 10.08 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 10.27 | 10.28 | |||
Poděbrady | 10.53 | 10.54 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 11.00 | 11.01 | |||
Lysá nad Labem | 11.15 | 11.16 | |||
Praha-Vysočany | 11.40 | 11.42 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci