R 923 „Metuje“ | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + Bmz234 + 3xB249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.07 | ||||
Praha-Vysočany | 8.14 | 8.15 | |||
Lysá nad Labem | 8.39 | 8.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.53 | 8.55 | |||
Poděbrady | 9.01 | 9.02 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 9.27 | 9.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.51 | 10.04 | |||
Jaroměř | 10.18 | 10.19 | |||
Česká Skalice | 10.30 | 10.31 | |||
Starkoč | 10.38 | 10.39 | |||
Červený Kostelec | 10.49 | 10.50 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 10.54 | 10.55 | |||
Malé Svatoňovice | 10.59 | 11.01 | |||
Velké Svatoňovice | 11.05 | 11.05 | |||
Trutnov střed | 11.15 | 11.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 11.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci