Os 8915 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.08 | ||||
Plzeň-Koterov | 19.13 | 19.14 | |||
Starý Plzenec | 19.20 | 19.22 | |||
Šťáhlavy | 19.25 | 19.26 | |||
Nezvěstice | 19.29 | 19.30 | |||
Zdemyslice | 19.34 | 19.34 | |||
Blovice | 19.37 | 19.39 | |||
Ždírec u Plzně | 19.43 | 19.43 | |||
Srby | 19.46 | 19.47 | |||
Nepomuk | 19.50 | 19.51 | |||
Mileč | 19.55 | 19.55 | |||
Nekvasovy | 19.58 | 19.58 | |||
Kovčín | 20.01 | 20.01 | |||
Pačejov | 20.04 | 20.04 | |||
Jetenovice | 20.08 | 20.08 | |||
Velký Bor | 20.12 | 20.12 | |||
Horažďovice předměstí | 20.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci