Rx 891 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + Aee140 + 3xBmz234 + Bmz232 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 12.38 | ||||
Praha hlavní nádraží | 12.45 | 12.58 | |||
Praha-Libeň | 13.04 | 13.05 | |||
Kolín | 13.36 | 13.38 | |||
Přelouč | 13.52 | 13.53 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.02 | 14.07 | |||
Choceň | 14.24 | 14.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.37 | 14.41 | |||
Česká Třebová | 14.50 | 14.51 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 15.30 | 15.32 | |||
Přerov | 15.44 | 15.48 | |||
Hulín | 15.57 | 15.59 | |||
Otrokovice | 16.06 | 16.07 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.18 | 16.27 | |||
Uherské Hradiště | 16.33 | 16.36 | |||
Uherský Brod | 16.53 | 17.00 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.04 | 17.05 | |||
Luhačovice | 17.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci