..: Trasa vlaku Rx 887 Slovácký expres - JŘ 2018 :..
Rx 887 „Slovácký expres“
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + Aee140 + 3xBmz234 + Bmz232 + 4xBmz234  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  8.49 8.58 
  Praha-Libeň  9.04 9.05 
  Kolín  9.36 9.38 
  Přelouč  9.52 9.53 
  Pardubice hlavní nádraží  10.02 10.07 
  Choceň  10.24 10.25 
  Ústí nad Orlicí  10.37 10.41 
  Česká Třebová  10.50 10.51 
  Olomouc hlavní nádraží  11.30 11.32 
  Přerov  11.44 11.45 
  Hulín  11.54 11.55 
  Otrokovice  12.02 12.03 
  Staré Město u Uherského Hradiště  12.14 12.27 
  Uherské Hradiště  12.33 12.36 
  Uherský Brod  12.53 13.00 
  Újezdec u Luhačovic  13.04 13.05 
  Luhačovice  13.18  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci