Rx 885 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + Aee140 + Bmz234 + Bmz232 + 3xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.52 | 6.58 | |||
Praha-Libeň | 7.04 | 7.05 | |||
Kolín | 7.36 | 7.38 | |||
Přelouč | 7.52 | 7.53 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 8.02 | 8.07 | |||
Choceň | 8.24 | 8.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.37 | 8.41 | |||
Česká Třebová | 8.50 | 8.51 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 9.30 | 9.32 | |||
Přerov | 9.44 | 9.48 | |||
Hulín | 9.57 | 9.59 | |||
Otrokovice | 10.06 | 10.07 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.18 | 10.27 | |||
Uherské Hradiště | 10.33 | 10.36 | |||
Uherský Brod | 10.53 | 11.00 | |||
Újezdec u Luhačovic | 11.04 | 11.05 | |||
Luhačovice | 11.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci