Rx 884 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBmz234 + Bmz232 + Bmz234 + Aee140 + Bmz234 + 2xBdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 14.31 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 14.45 | 14.45 | |||
Uherský Brod | 14.50 | 15.10 | |||
Uherské Hradiště | 15.26 | 15.27 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.33 | 15.44 | |||
Otrokovice | 15.55 | 15.56 | |||
Hulín | 16.04 | 16.05 | |||
Přerov | 16.14 | 16.16 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.29 | 16.31 | |||
Česká Třebová | 17.12 | 17.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.22 | 17.23 | |||
Choceň | 17.35 | 17.38 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.56 | 18.01 | |||
Přelouč | 18.09 | 18.10 | |||
Kolín | 18.24 | 18.26 | |||
Praha-Libeň | 18.57 | 18.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.04 | 19.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci