Os 8764 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.10 | ||||
Hamry nad Sázavou | 16.13 | 16.14 | |||
Sázava u Žďáru | 16.17 | 16.18 | |||
Nížkov | 16.22 | 16.22 | |||
Ronov nad Sázavou | 16.24 | 16.25 | |||
Přibyslav | 16.27 | 16.28 | |||
Přibyslav zastávka | 16.31 | 16.31 | |||
Stříbrné Hory | 16.34 | 16.35 | |||
Pohled | 16.37 | 16.38 | |||
Pohledští Dvořáci | x | 16.41 | 16.41 | ||
Havlíčkův Brod | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci