Os 8607 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.31 | ||||
Praha-Libeň | 10.37 | 10.38 | |||
Praha-Kyje | 10.41 | 10.41 | |||
Praha-Dolní Počernice | 10.43 | 10.43 | |||
Praha-Běchovice | 10.46 | 10.47 | |||
Praha-Běchovice střed | 10.49 | 10.49 | |||
Praha-Klánovice | 10.52 | 10.52 | |||
Úvaly | 10.56 | 10.57 | |||
Tuklaty | 11.00 | 11.00 | |||
Rostoklaty | 11.03 | 11.03 | |||
Český Brod | 11.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci