Os 8507 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 6.33 | ||||
Malechovice | x | 6.38 | 6.38 | ||
Libošovice | x | 6.42 | 6.42 | ||
Sobotka | 6.46 | 6.48 | |||
Dolní Bousov | 6.54 | 6.56 | |||
Rohatsko | x | 6.59 | 6.59 | ||
Bechov | x | 7.02 | 7.02 | ||
Dlouhá Lhota | x | 7.07 | 7.07 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 7.11 | 7.11 | ||
Kolomuty | x | 7.15 | 7.15 | ||
Řepov | x | 7.18 | 7.18 | ||
Mladá Boleslav město | 7.22 | 7.30 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci