Os 8272 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.05 | ||||
Chotoviny | 14.13 | 14.14 | |||
Sudoměřice u Tábora | x | 14.18 | 14.18 | ||
Mezno | x | 14.23 | 14.23 | ||
Střezimíř | 14.28 | 14.28 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 14.31 | 14.31 | ||
Ješetice | 14.34 | 14.35 | |||
Heřmaničky | 14.40 | 14.44 | |||
Votice | x | 14.50 | 14.50 | ||
Olbramovice | 14.54 | 14.55 | |||
Tomice | x | 14.59 | 14.59 | ||
Bystřice u Benešova | x | 15.04 | 15.04 | ||
Benešov u Prahy | 15.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci