Os 8206 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDs450 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.43 | ||||
České Budějovice severní zastávka | 12.45 | 12.45 | |||
Hrdějovice | 12.48 | 12.48 | |||
Hosín | 12.50 | 12.51 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 12.54 | 12.55 | |||
Chotýčany | 13.03 | 13.04 | |||
Ševětín | 13.08 | 13.09 | |||
Neplachov | 13.12 | 13.13 | |||
Dynín | 13.16 | 13.16 | |||
Horusice | 13.19 | 13.20 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 13.23 | 13.23 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.26 | 13.27 | |||
Řípec-Dráchov | 13.29 | 13.29 | |||
Soběslav | 13.32 | 13.33 | |||
Roudná | 13.38 | 13.38 | |||
Doubí u Tábora | 13.41 | 13.41 | |||
Planá nad Lužnicí | 13.44 | 13.45 | |||
Sezimovo Ústí | 13.48 | 13.48 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 13.50 | 13.51 | |||
Tábor | 13.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci