Os 8203 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 5.15 | ||||
Tábor-Čápův Dvůr | 5.17 | 5.18 | |||
Sezimovo Ústí | 5.20 | 5.20 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.23 | 5.24 | |||
Doubí u Tábora | 5.27 | 5.27 | |||
Roudná | 5.30 | 5.31 | |||
Soběslav | 5.36 | 5.38 | |||
Řípec-Dráchov | 5.40 | 5.41 | |||
Veselí nad Lužnicí | 5.44 | 5.46 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 5.49 | 5.49 | |||
Horusice | 5.51 | 5.51 | |||
Dynín | 5.54 | 5.55 | |||
Neplachov | 5.59 | 5.59 | |||
Ševětín | 6.03 | 6.04 | |||
Chotýčany | 6.08 | 6.11 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.21 | 6.22 | |||
Hosín | 6.25 | 6.25 | |||
Hrdějovice | 6.27 | 6.27 | |||
České Budějovice severní zastávka | 6.30 | 6.31 | |||
České Budějovice | 6.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci