Os 8002 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 6.16 | ||||
České Budějovice severní zastávka | x | 6.19 | 6.19 | ||
Hluboká nad Vltavou | 6.23 | 6.24 | |||
Zliv | 6.30 | 6.31 | |||
Zbudov | x | 6.36 | 6.36 | ||
Dívčice | 6.38 | 6.38 | |||
Záblatíčko | x | 6.41 | 6.41 | ||
Číčenice | 6.45 | 6.46 | |||
Milenovice | x | 6.49 | 6.49 | ||
Protivín zastávka | x | 6.52 | 6.52 | ||
Protivín | 6.53 | 6.55 | |||
Skály | x | 6.58 | 6.58 | ||
Heřmaň obec | x | 7.01 | 7.01 | ||
Ražice | 7.03 | 7.06 | |||
Sudoměř u Písku | x | 7.10 | 7.10 | ||
Čejetice | 7.12 | 7.14 | |||
Modlešovice | x | 7.17 | 7.17 | ||
Strakonice | 7.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci