Os 7930 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 4.07 | ||||
Dobrá Voda u Březnice | x | 4.10 | 4.10 | ||
Myslín | x | 4.14 | 4.14 | ||
Mirovice | 4.17 | 4.18 | |||
Horní Nerestce | x | 4.21 | 4.21 | ||
Čimelice | x | 4.25 | 4.25 | ||
Smetanova Lhota | x | 4.29 | 4.29 | ||
Dolní Ostrovec | x | 4.33 | 4.33 | ||
Vráž u Písku | x | 4.37 | 4.37 | ||
Čížová | 4.44 | 4.44 | |||
Písek-Dobešice | x | 4.48 | 4.48 | ||
Písek zastávka | x | 4.51 | 4.51 | ||
Písek | 4.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci