Os 7915 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 18.34 | ||||
Heřmaň | x | 18.39 | 18.39 | ||
Putim | 18.42 | 18.43 | |||
Písek | 18.48 | 18.49 | |||
Písek zastávka | x | 18.51 | 18.51 | ||
Písek-Dobešice | x | 18.53 | 18.53 | ||
Čížová | 18.57 | 18.59 | |||
Vráž u Písku | x | 19.06 | 19.06 | ||
Dolní Ostrovec | x | 19.09 | 19.09 | ||
Smetanova Lhota | x | 19.14 | 19.14 | ||
Čimelice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Horní Nerestce | x | 19.21 | 19.21 | ||
Mirovice | 19.24 | 19.26 | |||
Myslín | x | 19.29 | 19.29 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 19.33 | 19.33 | ||
Březnice | 19.37 | 19.43 | |||
Tochovice | x | 19.49 | 19.49 | ||
Tochovice zastávka | x | 19.50 | 19.50 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 19.53 | 19.53 | ||
Milín | 19.56 | 19.59 | |||
Příbram | 20.07 | 20.08 | |||
Bratkovice | x | 20.15 | 20.15 | ||
Jince | 20.21 | 20.26 | |||
Rejkovice | x | 20.30 | 20.30 | ||
Lochovice | 20.36 | 20.36 | |||
Libomyšl | x | 20.40 | 20.40 | ||
Zdice | 20.45 | 20.46 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 20.49 | 20.49 | ||
Králův Dvůr | x | 20.51 | 20.51 | ||
Beroun | 20.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci