Os 7903 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 5.53 | ||||
Heřmaň | x | 5.58 | 5.58 | ||
Putim | 6.01 | 6.03 | |||
Písek | 6.08 | 6.19 | |||
Písek zastávka | x | 6.21 | 6.21 | ||
Písek-Dobešice | x | 6.24 | 6.24 | ||
Čížová | 6.28 | 6.29 | |||
Vráž u Písku | 6.36 | 6.37 | |||
Dolní Ostrovec | x | 6.40 | 6.40 | ||
Smetanova Lhota | x | 6.45 | 6.45 | ||
Čimelice | x | 6.48 | 6.48 | ||
Horní Nerestce | x | 6.53 | 6.53 | ||
Mirovice | 6.56 | 6.58 | |||
Myslín | x | 7.01 | 7.01 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 7.05 | 7.05 | ||
Březnice | 7.09 | 7.22 | |||
Tochovice | x | 7.27 | 7.27 | ||
Tochovice zastávka | x | 7.29 | 7.29 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 7.31 | 7.31 | ||
Milín | 7.35 | 7.36 | |||
Příbram | 7.44 | 7.45 | |||
Bratkovice | x | 7.52 | 7.52 | ||
Jince | 7.58 | 7.58 | |||
Rejkovice | x | 8.02 | 8.02 | ||
Lochovice | 8.08 | 8.08 | |||
Libomyšl | x | 8.12 | 8.12 | ||
Zdice | 8.17 | 8.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 8.21 | 8.21 | ||
Králův Dvůr | x | 8.23 | 8.23 | ||
Beroun | 8.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci