R 759 „Jiří Menzel“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdtee276 + Bee238 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 7.17 | ||||
Švihov u Klatov | 7.25 | 7.26 | |||
Borovy | 7.32 | 7.32 | |||
Lužany | 7.35 | 7.35 | |||
Přeštice | 7.38 | 7.39 | |||
Chlumčany u Dobřan | 7.46 | 7.47 | |||
Dobřany | 7.52 | 7.53 | |||
Plzeň zastávka | 8.05 | 8.07 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8.10 | 8.13 | |||
Rokycany | 8.33 | 8.36 | |||
Kařez | 8.47 | 8.48 | |||
Hořovice | 8.56 | 8.58 | |||
Zdice | 9.05 | 9.06 | |||
Beroun | 9.16 | 9.17 | |||
Praha-Smíchov | 9.52 | 9.54 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.01 | 10.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci