Os 7416 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 5xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.18 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.20 | 14.21 | |||
Plzeň-Skvrňany | 14.23 | 14.24 | |||
Vejprnice | 14.29 | 14.30 | |||
Tlučná | 14.33 | 14.33 | |||
Nýřany | 14.36 | 14.38 | |||
Zbůch | 14.42 | 14.43 | |||
Chotěšov u Stoda | 14.46 | 14.46 | |||
Stod | 14.50 | 14.50 | |||
Hradec u Stoda | 14.53 | 14.53 | |||
Holýšov | 14.58 | 15.01 | |||
Dolní Kamenice | 15.03 | 15.03 | |||
Staňkov | 15.07 | 15.08 | |||
Osvračín | 15.11 | 15.11 | |||
Blížejov | 15.14 | 15.15 | |||
Milavče | 15.18 | 15.18 | |||
Domažlice | 15.25 | 15.27 | |||
Domažlice město | 15.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci