Os 6953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.02 | ||||
Dolní Zálezly | 20.09 | 20.09 | |||
Prackovice nad Labem | 20.12 | 20.12 | |||
Litochovice nad Labem | 20.14 | 20.14 | |||
Malé Žernoseky | 20.17 | 20.17 | |||
Lovosice město | 20.19 | 20.19 | |||
Lovosice | 20.23 | 20.25 | |||
Lukavec | 20.28 | 20.28 | |||
Nové Kopisty | 20.30 | 20.30 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.32 | 20.35 | |||
Hrdly | 20.37 | 20.37 | |||
Oleško | 20.39 | 20.39 | |||
Hrobce | 20.42 | 20.42 | |||
Roudnice nad Labem | 20.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci