Os 6834 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.30 | ||||
Vilsnice | x | 19.33 | 19.33 | ||
Choratice | x | 19.35 | 19.35 | ||
Dobkovice | x | 19.37 | 19.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 19.40 | 19.40 | ||
Povrly | 19.43 | 19.44 | |||
Neštědice | x | 19.45 | 19.45 | ||
Mojžíř | x | 19.47 | 19.47 | ||
Neštěmice | x | 19.50 | 19.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 19.52 | 19.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.56 | 19.58 | |||
Ústí nad Labem západ | 20.00 | 20.00 | |||
Bohosudov | 20.11 | 20.12 | |||
Proboštov | x | 20.15 | 20.15 | ||
Teplice v Čechách | 20.19 | 20.20 | |||
Řetenice | 20.23 | 20.23 | |||
Oldřichov u Duchcova | 20.27 | 20.27 | |||
Duchcov | x | 20.31 | 20.31 | ||
Želénky | x | 20.34 | 20.34 | ||
Chotějovice | x | 20.37 | 20.37 | ||
Bílina | 20.40 | 20.41 | |||
Bílina kyselka | x | 20.44 | 20.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 20.48 | 20.48 | ||
Most | 20.54 | 20.57 | |||
Třebušice | 21.02 | 21.02 | |||
Jirkov zastávka | x | 21.09 | 21.09 | ||
Odb Chomutov město | 21.13 | 21.13 | |||
Chomutov | 21.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci