Os 6827 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 8.01 | ||||
Želenice nad Bílinou | x | 8.06 | 8.06 | ||
Bílina kyselka | x | 8.10 | 8.10 | ||
Bílina | 8.13 | 8.14 | |||
Chotějovice | x | 8.16 | 8.16 | ||
Želénky | x | 8.20 | 8.20 | ||
Duchcov | x | 8.22 | 8.22 | ||
Oldřichov u Duchcova | 8.26 | 8.27 | |||
Řetenice | 8.30 | 8.30 | |||
Teplice v Čechách | 8.34 | 8.34 | |||
Proboštov | x | 8.37 | 8.37 | ||
Bohosudov | 8.40 | 8.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.54 | 8.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.57 | 8.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 9.01 | 9.01 | |||
Neštěmice | x | 9.03 | 9.03 | ||
Mojžíř | x | 9.05 | 9.05 | ||
Neštědice | x | 9.07 | 9.07 | ||
Povrly | 9.09 | 9.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 9.13 | 9.13 | ||
Dobkovice | x | 9.16 | 9.16 | ||
Choratice | x | 9.17 | 9.17 | ||
Vilsnice | x | 9.20 | 9.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci