Os 6823 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 4.39 | ||||
Odb Chomutov město | 4.41 | 4.42 | |||
Jirkov zastávka | x | 4.45 | 4.45 | ||
Most | 4.57 | 5.01 | |||
Želenice nad Bílinou | x | 5.06 | 5.06 | ||
Bílina kyselka | x | 5.10 | 5.10 | ||
Bílina | 5.13 | 5.14 | |||
Chotějovice | x | 5.16 | 5.16 | ||
Želénky | x | 5.20 | 5.20 | ||
Duchcov | x | 5.22 | 5.22 | ||
Oldřichov u Duchcova | 5.26 | 5.27 | |||
Řetenice | 5.30 | 5.30 | |||
Teplice v Čechách | 5.34 | 5.34 | |||
Proboštov | x | 5.37 | 5.37 | ||
Bohosudov | 5.40 | 5.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.54 | 5.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.57 | 5.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 6.01 | 6.01 | |||
Neštěmice | x | 6.03 | 6.03 | ||
Mojžíř | x | 6.05 | 6.05 | ||
Neštědice | x | 6.07 | 6.07 | ||
Povrly | 6.09 | 6.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 6.13 | 6.13 | ||
Dobkovice | x | 6.16 | 6.16 | ||
Choratice | x | 6.17 | 6.17 | ||
Vilsnice | x | 6.20 | 6.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci