Os 6806 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.30 | ||||
Vilsnice | x | 11.33 | 11.33 | ||
Choratice | x | 11.35 | 11.35 | ||
Dobkovice | x | 11.37 | 11.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 11.40 | 11.40 | ||
Povrly | 11.43 | 11.44 | |||
Neštědice | x | 11.45 | 11.45 | ||
Mojžíř | x | 11.47 | 11.47 | ||
Neštěmice | x | 11.50 | 11.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 11.52 | 11.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.56 | 11.58 | |||
Ústí nad Labem západ | 12.00 | 12.00 | |||
Bohosudov | 12.11 | 12.12 | |||
Proboštov | x | 12.15 | 12.15 | ||
Teplice v Čechách | 12.19 | 12.20 | |||
Řetenice | 12.23 | 12.23 | |||
Oldřichov u Duchcova | 12.27 | 12.27 | |||
Duchcov | x | 12.31 | 12.31 | ||
Želénky | x | 12.34 | 12.34 | ||
Chotějovice | x | 12.37 | 12.37 | ||
Bílina | 12.40 | 12.41 | |||
Bílina kyselka | x | 12.44 | 12.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 12.48 | 12.48 | ||
Most | 12.54 | 12.59 | |||
Třebušice | 13.04 | 13.04 | |||
Jirkov zastávka | x | 13.11 | 13.11 | ||
Odb Chomutov město | 13.15 | 13.15 | |||
Chomutov | 13.18 | 13.19 | |||
Málkov | x | 13.23 | 13.23 | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci