Os 6782 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 7.13 | ||||
Louny střed | x | 7.14 | 7.14 | ||
Louny | 7.17 | 7.22 | |||
Dobroměřice | x | 7.25 | 7.25 | ||
Lenešice | 7.27 | 7.28 | |||
Břvany | 7.34 | 7.35 | |||
Bečov u Mostu | 7.41 | 7.42 | |||
Obrnice | 7.49 | 7.49 | |||
Most | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci