Os 6655 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 8.00 | ||||
Krásná Lípa | 8.05 | 8.06 | |||
Krásná Lípa město | x | 8.08 | 8.08 | ||
Rybniště | 8.12 | 8.13 | |||
Chřibská | 8.17 | 8.19 | |||
Jedlová | 8.25 | 8.26 | |||
Kytlice | x | 8.33 | 8.33 | ||
Mlýny | 8.36 | 8.37 | |||
Horní Kamenice | x | 8.42 | 8.42 | ||
Česká Kamenice | 8.45 | 8.47 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 8.50 | 8.50 | ||
Markvartice | 8.55 | 8.57 | |||
Dolní Habartice | x | 9.00 | 9.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 9.03 | 9.04 | |||
Malá Veleň | x | 9.07 | 9.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 9.10 | 9.10 | ||
Děčín východ | 9.14 | 9.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci