Os 6604 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.58 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 9.03 | 9.04 | |||
Ostašov | x | 9.07 | 9.07 | ||
Karlov pod Ještědem | 9.10 | 9.10 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 9.14 | 9.14 | ||
Novina | x | 9.16 | 9.16 | ||
Křižany | 9.20 | 9.24 | |||
Zdislava | x | 9.29 | 9.29 | ||
Rynoltice | 9.34 | 9.34 | |||
Lvová | x | 9.38 | 9.38 | ||
Jablonné v Podještědí | 9.42 | 9.42 | |||
Velký Valtinov | x | 9.46 | 9.46 | ||
Brniště | 9.50 | 9.50 | |||
Velký Grunov | x | 9.52 | 9.52 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 9.55 | 9.55 | ||
Mimoň | 10.00 | 10.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 10.08 | 10.08 | ||
Zákupy | 10.10 | 10.10 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 10.12 | 10.12 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 10.19 | 10.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 10.32 | 10.32 | ||
Stružnice | 10.37 | 10.38 | |||
Horní Police | 10.42 | 10.42 | |||
Žandov | x | 10.44 | 10.44 | ||
Starý Šachov | x | 10.46 | 10.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 10.51 | 10.51 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 10.56 | 10.57 | |||
Děčín východ | 11.05 | 11.06 | |||
Děčín hlavní nádraží | 11.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci