Os 6562 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 13.02 | ||||
Sulejovice | x | 13.05 | 13.05 | ||
Čížkovice | 13.09 | 13.10 | |||
Úpohlavy | x | 13.13 | 13.13 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 13.18 | 13.18 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 13.21 | 13.21 | ||
Libochovice | 13.24 | 13.28 | |||
Libochovice město | 13.33 | 13.45 | |||
Dubany | x | 13.48 | 13.48 | ||
Křesín | x | 13.51 | 13.51 | ||
Koštice nad Ohří | 13.54 | 13.57 | |||
Pátek | x | 14.04 | 14.04 | ||
Radonice nad Ohří | x | 14.06 | 14.06 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 14.11 | 14.11 | ||
Veltěže | x | 14.15 | 14.15 | ||
Louny | 14.20 | 14.29 | |||
Louny střed | x | 14.32 | 14.32 | ||
Louny město | x | 14.34 | 14.34 | ||
Březno u Postoloprt | 14.41 | 14.42 | |||
Postoloprty | 14.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci