Os 6470 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.13 | ||||
Svádov | x | 15.18 | 15.18 | ||
Valtířov | x | 15.20 | 15.20 | ||
Velké Březno | 15.23 | 15.24 | |||
Malé Březno nad Labem | x | 15.26 | 15.26 | ||
Těchlovice | x | 15.30 | 15.30 | ||
Boletice nad Labem | 15.35 | 15.36 | |||
Křešice u Děčína | x | 15.39 | 15.39 | ||
Děčín-Staré Město | x | 15.41 | 15.41 | ||
Děčín východ | 15.46 | 15.51 | |||
Děčín hlavní nádraží | 15.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci