Os 6430 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 4.52 | ||||
Mělník-Mlazice | 4.55 | 4.56 | |||
Liběchov | 5.00 | 5.00 | |||
Štětí | 5.05 | 5.05 | |||
Hoštka | 5.11 | 5.11 | |||
Polepy | 5.16 | 5.17 | |||
Křešice u Litoměřic | 5.20 | 5.21 | |||
Litoměřice město | 5.25 | 5.26 | |||
Velké Žernoseky | 5.30 | 5.31 | |||
Libochovany | 5.35 | 5.36 | |||
Sebuzín | 5.39 | 5.40 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.46 | 5.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci