Rx 616 „Egrensis“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 4xBpee237 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.15 | 5.21 | |||
Praha-Holešovice | 5.29 | 5.31 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.50 | 5.52 | |||
Roudnice nad Labem | 6.11 | 6.12 | |||
Lovosice | 6.24 | 6.25 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.40 | 6.47 | |||
Teplice v Čechách | 7.04 | 7.05 | |||
Bílina | 7.18 | 7.19 | |||
Most | 7.29 | 7.30 | |||
Jirkov zastávka | 7.41 | 7.42 | |||
Odb Chomutov město | 7.45 | 7.46 | |||
Chomutov | 7.48 | 7.50 | |||
Kadaň-Prunéřov | 7.59 | 8.00 | |||
Klášterec nad Ohří | 8.05 | 8.06 | |||
Ostrov nad Ohří | 8.28 | 8.29 | |||
Karlovy Vary | 8.42 | 8.44 | |||
Chodov | 8.53 | 8.54 | |||
Sokolov | 9.04 | 9.05 | |||
Kynšperk nad Ohří | 9.16 | 9.17 | |||
Cheb | 9.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci