Os 5618 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 9.09 | ||||
Petrovice nad Orlicí | x | 9.12 | 9.12 | ||
Třebechovice pod Orebem | 9.17 | 9.20 | |||
Blešno | x | 9.24 | 9.24 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 9.28 | 9.29 | |||
Hradec Králové zastávka | x | 9.31 | 9.31 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci