Os 5359 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.54 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.57 | 15.59 | |||
Pardubice závodiště | x | 16.02 | 16.02 | ||
Chrudim | 16.12 | 16.13 | |||
Slatiňany | 16.18 | 16.18 | |||
Zaječice | x | 16.23 | 16.23 | ||
Chrast u Chrudimi | 16.26 | 16.27 | |||
Horka u Chrudimi | x | 16.30 | 16.30 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 16.36 | 16.36 | ||
Prosetín | x | 16.41 | 16.41 | ||
Žďárec u Skutče | 16.43 | 16.44 | |||
Pokřikov | x | 16.51 | 16.51 | ||
Vojtěchov | x | 16.53 | 16.53 | ||
Holetín | x | 16.58 | 16.58 | ||
Hlinsko v Čechách | 17.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci