Os 5318 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 20.17 | ||||
Břevnice | x | 20.23 | 20.23 | ||
Rozsochatec | 20.29 | 20.30 | |||
Chotěboř | 20.39 | 20.43 | |||
Bílek | x | 20.48 | 20.48 | ||
Sobíňov | x | 20.51 | 20.51 | ||
Ždírec nad Doubravou | 20.56 | 21.02 | |||
Stružinec | x | 21.07 | 21.07 | ||
Vítanov | x | 21.12 | 21.12 | ||
Hlinsko v Čechách | 21.17 | 21.22 | |||
Holetín | x | 21.26 | 21.26 | ||
Vojtěchov | x | 21.30 | 21.30 | ||
Pokřikov | x | 21.32 | 21.32 | ||
Žďárec u Skutče | 21.40 | 21.43 | |||
Prosetín | x | 21.45 | 21.45 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 21.52 | 21.52 | ||
Horka u Chrudimi | x | 21.58 | 21.58 | ||
Chrast u Chrudimi | 22.02 | 22.02 | |||
Zaječice | x | 22.06 | 22.06 | ||
Slatiňany | 22.11 | 22.11 | |||
Chrudim | 22.15 | 22.16 | |||
Chrudim zastávka | x | 22.18 | 22.18 | ||
Medlešice | 22.21 | 22.21 | |||
Staré Jesenčany | x | 22.25 | 22.25 | ||
Pardubice závodiště | x | 22.28 | 22.28 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.32 | 22.34 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci