Os 5313 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.45 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.48 | 17.51 | |||
Pardubice závodiště | x | 17.55 | 17.55 | ||
Staré Jesenčany | x | 17.58 | 17.58 | ||
Medlešice | 18.02 | 18.03 | |||
Chrudim zastávka | x | 18.05 | 18.05 | ||
Chrudim | 18.07 | 18.08 | |||
Slatiňany | 18.13 | 18.14 | |||
Zaječice | x | 18.19 | 18.19 | ||
Chrast u Chrudimi | 18.22 | 18.22 | |||
Horka u Chrudimi | x | 18.25 | 18.25 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 18.32 | 18.32 | ||
Prosetín | x | 18.36 | 18.36 | ||
Žďárec u Skutče | 18.39 | 18.40 | |||
Pokřikov | x | 18.47 | 18.47 | ||
Vojtěchov | x | 18.49 | 18.49 | ||
Holetín | x | 18.54 | 18.54 | ||
Hlinsko v Čechách | 18.59 | 19.06 | |||
Vítanov | x | 19.09 | 19.09 | ||
Stružinec | x | 19.14 | 19.14 | ||
Ždírec nad Doubravou | 19.19 | 19.20 | |||
Sobíňov | x | 19.25 | 19.25 | ||
Bílek | x | 19.27 | 19.27 | ||
Chotěboř | 19.32 | 19.33 | |||
Rozsochatec | 19.40 | 19.40 | |||
Břevnice | x | 19.45 | 19.45 | ||
Havlíčkův Brod | 19.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci