Os 5230 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.33 | ||||
Hradec Králové-Kukleny | 17.35 | 17.36 | |||
Praskačka | 17.41 | 17.46 | |||
Lhota pod Libčany | 17.49 | 17.49 | |||
Dobřenice | 17.52 | 17.53 | |||
Kratonohy | 17.56 | 17.56 | |||
Káranice | 17.59 | 18.00 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 18.04 | 18.04 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 18.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci